Portfell

 • Thinnect

  Thinnect on maailma esimene ettevõtte, mis pakub Mist Computing tehnoloogiat, mis toob arvutuse võrgu serva sardarvutitesse. Mist Computing on üks Asjade Interneti võimaldajatest, kuna see lahendab mitmeid pudelikaelu, mis on hetkel valdkonna ettevõtetele väljakutseks. Thinnecti tehnoloogia on kasutusel rakendustes juba üle seitsme aasta ning tehnoloogiat on arendatud üle kümne aasta. Thinnect töötab valdkonna juhtivate firmadega, toomaks tehnoloogiat turule.

  Haldur: Stanislav Ivanov
 • Defendec

  Defendec muudab maailma nutikamaks oma “targa tolmu” tehnoloogia abil. Ettevõtte platvorm võimaldab luua väga madala energiatarbega usaldusväärseid autonoomselt seadistatavaid iseparanevaid juhtmevabu sensor-võrke. Pärast toote esmaesitlust 2010.aastal on ettevõte kasvanud elektroonilise piirirvalvetehnoloogia turuliidriks. Turvaturu eduka laienmise järel arendab ettevõte uusi rakendusi Smart Grid ja Smart City kliendirühmadele.

  Haldur: Stanislav Ivanov
 • Vital Fields

  VitalFields on põllumeestele mõeldud teenus põlluraamatu täitmiseks, ressursside juhtimiseks, täpseks ilmaennustamiseks ja taimehaiguste prognoosimiseks.

  Haldur: Stanislav Ivanov
 • Fits Me

  Fits.me arendab uudset virtuaalset proovikabiini interneti-rõivapoodidele. Fits.me lahendus võimaldab rõivamüüjatel suurendada käivet ja vähendada tagastustega seotud kulusid. Rakendust kasutavad juhtivad brändid nagu Otto, Gilt Groupe, Hawes & Curtis, Barbour By Mail, Pretty Green, Adidas jt. Fits.me lahendust on tunnustatud mitmete auhindadega ning hiljuti kaasas ettevõte edukalt uue finantseerimisvooru kapitali.

  Haldur: Andrus Oks
 • GrabCad

  GrabCAD on mehhaanikainseneride kogukond, kus saab jagada kompetentsi, avaradada teadmisi, leida unistuste lahendusi ning töötada rakendustega, mis muudavad elu paremaks. GrabCAD on Arengufondi virtuaalinkubaatori SeedBooster vilistlane, kes on võitnud nii SeedCamp kui TechStars võistlused ning kaasanud 5,1 miljonit USD rahvusvahelistelt juhtivatelt riskikapitalifondidelt. 

  Haldur: Andrus Oks
 • Modesat

  Modesat Communications on ülekandevõrgu ja tugijaama vahelist kiiret ühendust võimaldava uue modemitehnoloogia arendaja mobiiliseadmete tootjatele. 2011.aastal laiendas ettevõte oma tegevust avades kontori San Diegos, USAs ning pakkudes insenertehnilist tuge Euroopas, USAs ning partnerite kaudu ka APAC regioonis.

  Haldur: Andrus Oks
 • NOW Innovations

  NOW! Innovations on tehnoloogiaarendusfirma mis pakub ülemaailmset mobiilimaksete ja arvelduste lahendust.

  NOW! Innovations’i mobiilimaksed ja arvelduslahendused töötavad kolmel kontinendil ja kaheksas riigis. Ettevõte on välja töötanud paindliku ning lihtsa arvete tasumisega parkimis- ja EV laadimisteenuse.

  Managed by:Stanislav Ivanov
 • Real Eyes

  Realeyes arendab tehnoloogiat, mis võimaldab tavalise veebikaamera kaudu mõõta inimeste emotsioone pakkudes sellega juurdepääsu miljonitele inimestele kümnetes maades. Ettevõtte arendatav tarkvaraplatvorm on juhtiv tööstusharus – seda võib võrrelda silmaliikumiste ja emotsioonide mõõtmise Google Analytics’iga.   

  Haldur: Andrus Oks
 • Cleveron

  Cleveron (endine SmartPost) pakub maailma kaasaegseimat ja efektiivseimat postipakkide logistikalahendust. Ettevõte ehitas Eestis üles pakiterminalide pilootvõrgu ja müüs selle edukalt Soome logistikaettevõttele, Itella Logistics, kellega koos rakendatakse uudset lahendust nii Baltikumis kui Soomes. Samaaegselt toimub koos partneritega üle 100 terminaliga pilootvõrgu arendus Venemaal. 

  Managed by:Stanislav Ivanov
 • Sportlyser

  Sportlyzer on uue põlvkonna virtuaaltreener, kelles on ühendatud erinevad tehisintellekti elemendid sportlaste ja treenerite koostöö paremate tulemuste saavutamiseks. Tänu rakendusele saavad sportlased personaalset nõustamist, jälgida oma arengut ning jagada selle tulemusi. Sportlyzer on Eesti Arengufondi virtuaalinkubaatori SeedBooster ja SeedCampi vilistlane.

  Haldur:Andrus Oks
 • Startup Wiseguys

  Startup Wiseguys on Eesti esimene rahvusvahelise ärikiirendi programm, mis loodi Eesti startup ökosüsteemi kõigi oluliste osalejate ühise pingutuse tulemusel, et tuua siia piirkonda parimaid rahvusvahelisi nõustajaid ning kaasata andekaid ettevõtjaid kogu Ida-Euroopast. Ärikiirendi programmi finantseerivad Eesti Arengufond ja äriinglid.

  Haldur: Andrus Oks
 • Biotap

  BiotaP keskendub mikrobioloogilise testimise uudse platvormi arendamisele ning metagenoomilistel andmetel tuginevate kõrge läbilaskevõimega testisüsteemide tootmisele. Ettevõtte poolt rakendatavad testid võimaldavad metagenoomi analüüsile tuginedes hinnata keskkonna tervist ja seisundimuutust kiiresti ja lihtsalt mõõtes spetsiifiliste mikroorganismide kogust pinnases, vees, õhus, toidus või mujal. 

  Haldur: Stanislav Ivanov
 • Cellin

  Cellin Technologies on välja arendanud tehnoloogia inimese kudedest või luuüdist eraldatud tüvirakkude senisest kiiremaks kasvatamiseks raviprotseduuriks sobivateks koepreparaatideks. Ettevõte näeb olulist turgu muuhulgas ka kosmeetilise meditsiini (näonaha silendamine) ja regeneratiivmeditsiini (näiteks liigesekõhre taastamine) valdkonnas.

  Managed by:Andrus Oks
 • Intime

  SelfDiagnostics (INTIME) on tehnoloogiaettettevõte, mille eesmärgiks on arendada ja tuua turule kodus kasutatav meditsiiniline multifunktsionaalne kiirtest nakkushaiguste tuvastamiseks kehavedelikest. Fookuses on sugulisel teel levivate haiguste tuvastamine kiirtestimisseadmete abil, mis on mõeldud kasutamiseks nii koduses keskkonnas kui ka vajadusel arsti juuresolekul. 

  Haldur: Andrus Oks
 • Goliath

  GOLIATH Wind arendab senisest odavamat ning tõhusamat uut tüüpi tuuleturbiini, mis võimaldaks langetada tuuleenergia hinda ca 20%. 3MW võimsusega turbiini 12-faasiline ring-generaator on passiiv-jahutusega ning koosneb käsitsi-vahetatavate varuosadega  moodulitest.

  Managed by:Andrus Oks
 • My Wind

  MyWind! arendab väikesi 2-10 kW võimsusega tuuleturbiine erakasutamiseks piirkondades, kus ühendused elektrivõrguga kas puuduvad või on väga kulukad.  

  Managed by:Andrus Oks
 • Cloutex

  Cloutex on tarkvara, mis integreerib ettevõtte veebirakendusi omavahel ning sünkroniseerib andmed kõikides rakendustes üheaegselt tagades informatsiooni ühtsuse ja välistades manuaalse andmete üle sisestamise. 

  Haldur:Stanislav Ivanov
 • Lingvist

  Lingvist on uuenduslik veebipõhine keeleõppeprogramm, mis aitab sul kiiremini õppida. Lingvist kasutab hiigelsuuri andmemahte ja statistilist analüüsi, et leida, kui sageli teatud sõnu keeles tegelikult kasutatakse, ning õpetab sulle ainult kasulikku sõnavara. Lingvist jagab keeleteadmised väikesteks õppetükkideks, mille iga õppija saab omandada just talle kõige sobivamas ja tõhusamas järjestuses.   

  Haldur:Andrus Oks
 • Jobbatical

  Jobbatical on platvorm, mis viib kokku oma ala profesionaalid, kes soovivad leida oma igapäevasele karjäärile 3-12 kuu vältel vaheldust ja tööandjad, kes otsivad lühiajalisteks projektideks spetsialiste. 

  Haldur:Stanislav Ivanov
 • Monese

  Monese pakub uuenduslikku digitaalset pangandusteenust, mis võimaldab eraisikutel mobiilirakenduse kaudu ilma pangakontorisse minemata avada konto vaid mõne minutiga.

  Haldur:Stanislav Ivanov
 • Scoro

  Scoro aitab loov- ja professionaalseid teenuseid pakkuvatel firmadel hallata kõiki tööga seotud protsesse ühes süsteemis. Scoro aitab vältida ebaefektiivseid tegevusi, et äri toimiks probleemideta. Scoro võimaluste hulka kuuluvad kalender, töö planeerimine, projektide haldamine ning pakkumiste ja arvete koostamine, samuti detailne aruandlus ning reaalajas tulemusi näitav infotahvel – dashboard.

  Haldur: Stanislav Ivanov