SmartCapi eriüritus Impact Day raames: Kas meil seisab ees uus tööstusrevolutsioon või kiire rohepesu?

SmartCap korraldab 4.oktoobril kell 15 Sepikoja galeriis Impact Day raames eriürituse, et üheskoos mõtteid vahetada, kuidas muutused keerata meie endi kasuks ning uuteks ärivõimalusteks!

Kogu maailm seisab silmitsi üha laastavamate looduskatastroofide ning raputavate kriisidega. See annab ühemõtteliselt mõista, et peame kiiremini asuma tegutsema – säästvaid tehnoloogiaid arendades, rohelise ettevõtluse ja keskkonda hoidva majandusmudelini liikudes ning tehes olulisi muudatusi oma igapäevases elustiilis ja valikutes.

Arutame ImpactDay eriürituse raames moderaator Johannes Tralla eestvedamisel kelle asi on muutusi vedada ning kuidas saavad investorid, riik, ettevõtjad ning iga inimene anda jätkusuutlikumale tulevikule kiirema käigu sisse.

Ürituse programm:

15:00 Kogunemine
15:15 “Kui roheline on inimene ja kas teda peaks ka pöörama?” – Kristjan Port (Tallinna Ülikool)
15:45 “Rohepööre – kelle asi ja kuhu peame jõudma?” – Helen Sooväli-Sepping (TalTech)
16:15 “Rohetehnoloogiad kui suuremad muutuste käivitajad” – Mattias Karu ja Robert Martin (SmartCap)
16:30 Rohetehnoloogiaettevõtlus Eestis, Vokbikes’i näide – Sille Pettai (SmartCap) ja Indrek Petjärv (Vok Bikes)
16:45 Vestlusring: Kas roheline majandus on suurim ärivõimalus pärast tööstusrevolutsiooni või pelgalt kiirpesu? Johannes Tralla, Keit Kasemets (Kliimaministeerium), Rainer Sternfeld (NordicNinja), Age Petter (Swedbank Investeerimisfondid), Ivo Krustok (SEI).
17:45 vabas vormis suhtlus, networking

Üritusel osalemine ei eelda Impact Day pileti olemasolu. Registreeru üritusele siin: https://tinyurl.com/ImpactDaySmartCap